Yhteystiedot

Yhteyshenkilöt

Pekka Metsänen

Pekka Metsänen

Työnjohtaja, LVI-huolto ja -asennus

044 989 5804

pekka.metsanen@lvikurikka.fi

Riku Jokihaara

Riku Jokihaara

Työnjohtaja, lämpöpumput

044 757 0026

riku.jokihaara@lvikurikka.fi

Mikko Kanerva

Mikko Kanerva

Työnjohto, sähköhuolto | Tarjouspyynnöt: aurinkopaneelit, sähköauton latausratkaisut, ilmalämpöpumput

050 326 82 13

mikko.kanerva@lvikurikka.fi

Miska Oja

Miska Oja

Työnjohto, putkiremontit

044 491 6750

miska.oja@lvikurikka.fi

Vili Matikka

Vili Matikka

Myynti, putkiremontit: tarjouspyynnöt omakotitalot ja taloyhtiöt.

040 559 6568

vili.matikka@lvikurikka.fi

Erkka Heikkilä

Erkka Heikkilä

Myynti, putkiremontit ja ilma-vesilämpöpumput: tarjouspyynnöt omakotitalot.

044 761 5148

erkka.heikkila@lvikurikka.fi

Antti Harjunen

Antti Harjunen

Työnjohto ja tarjouspyynnöt: sähköurakointi

050 326 8050

antti.harjunen@lvikurikka.fi

Ville Nieminen

Ville Nieminen

Projektipäällikkö, LVI-urakointi

045 775 02006

ville.nieminen@lvikurikka.fi

Jouko Luosa

Jouko Luosa

Työnjohto, LVI-urakointi

044 732 9284

jouko.luosa@lvikurikka.fi

Henri Matikka

Henri Matikka

Erikoistyöt, Säiliöiden määräaikaistarkastukset, käytöstäpoistot ja purkutyöt

045 7750 2039

Valtteri Virtanen

Valtteri Virtanen

Kiinteistöautomaatio

04578841411

valtteri.virtanen@lvikurikka.fi

Jukka Harjunpää

Jukka Harjunpää

Työnjohto, jäähdytys ja kylmälaitteet

040 537 3341

jukka.harjunpaa@lvikurikka.fi

Verneri Harjuntausta

Verneri Harjuntausta

Projekti-insinööri, LVI- ja sähköurakoinnin tarjouspyynnöt

044 729 2110

verneri.harjuntausta@lvikurikka.fi

Sara Elo

Sara Elo

Mainonta ja markkinointi, sponsorointi

040 3536832

sara.elo@lvikurikka.fi

Sari Koskensalo

Sari Koskensalo

Hallinto & HR

044 230 4590

sari.koskensalo@lvikurikka.fi

Jonne Kurikka

Jonne Kurikka

Toimitusjohtaja

jonne.kurikka@lvikurikka.fi